Vi forenkler din digitale framtid!

BK onCode spesialiserer seg på nettsideutvikling. Vi tar oss av alt fra design og brukeropplevelse til teknisk implementering og søkemotoroptimalisering. Vi har også ekspertise innen digital markedsføring, og kan hjelpe bedrifter å få økt synlighet blant annet gjennom søkemotorannonsering, sosiale medier, og e-postmarkedsføring.

Vi leverer digitale kvalitetstjenester kundene våre, og sørger for å holde oss oppdatert på de nyeste trendene og verktøyene innen digital markedsføring og design. Vi legger stor vekt på å bygge langsiktige kunderelasjoner med et nært samarbeid for å sikre at ønsker og behov blir ivaretatt.

Vårt team

Møt de kloke hodene bak BK onCode og bli kjent med oss. Vi er en gjeng med kreative, kloke og interesserte mennesker som jobber for å få ditt prosjekt i mål.

Hans Keiseraas

Daglig Leder

hans@bk.no
+47 951 69 839

Sverre Farstad

Utviklingsleder

sverre@bk.no
+47 930 61 757

Mikael Larsen

Digital Designer

mikael@bk.no
+47 991 08 553

Emil Holsvik

Lærling IT-utvikling

emil@bk.no
+47 405 36 266

Guttorm Fjørtoft

Utvikler Backend

guttorm@bk.no

Martin Thorsen

Utvikler backend / frontend

martin@bk.no

Gunnar R. Øie

Driftsansvarlig / utvikler

gunnar@bk.no

Eivind Skreddernes

Utvikler backend

eivind@bk.no

Judith P. Abrahamsen

Produktansvarlig

judith@bk.no